Head Coach Name | Team Name | Field | Practice Night | Practice Time |
Jordan, Emery | Boys 10-11 Jordan | C2 | Thursday | 6:00 pm |
erb, charley | Boys 10-11U Erb | C1 | Wednesday | 6:00 pm |
Lopez, Carlos | Boys 10-11U Lopez | C1 | Tuesday | 7:00 pm |
Millikin, Rob | Boys 10-11U Millikin | C1 | Thursday | 6:00 pm |
Robinson, Joseph | Boys 10-11U Robinson | C1 | Monday | 6:00 pm |
Weeks, Ben | Boys 10-11U Weeks | C1 | Thursday | 7:00 pm |
Dailey, Douglas | Boys 7U Dailey | B4 | Thursday | 6:00 pm |
Dodson, Brady | Boys 7U Dodson | B3 | Wednesday | 6:00 pm |
Froling, Mark | Boys 7U Froling | B1 | Friday | 7:00 pm |
Hykes, Justin | Boys 7U Hykes | B3 | Thursday | 6:00 pm |
Kobs, Dean | Boys 7U Kobs | B1 | Friday | 5:00 pm |
Lombardo, Nicholas | Boys 7U Lombardo | B4 | Tuesday | 6:00 pm |
Comer, Bo | Boys 8/9U Comer | C4 | Wednesday | 6:00 pm |
Hannan, Brian | Boys 8/9U Hannan | C6 | Monday | 6:00 pm |
Hitchings, Shawn | Boys 8/9U Hitchings | C5 | Tuesday | 6:00 pm |
Moore, Bryon | Boys 8/9U Moore | C6 | Tuesday | 6:00 pm |
Myers, Nicholas | Boys 8/9U Myers | C5 | Monday | 6:00 pm |
Robinson, Mary | Boys 8/9U Robinson | C1 | Monday | 7:00 pm |
Schumacher, Mike | Boys 8/9U Schumacher | C5 | Tuesday | 7:00 pm |
Sheppard, Ben | Boys 8/9U Sheppard | C4 | Thursday | 6:00 pm |
Harms, Kelly | COED 6U Harms | A2 | Tuesday | 6:00 pm |
Hassan, Ahmad | COED 6U Hassan | A1 | Thursday | 7:00 pm |
King, Josh | COED 6U King | A1 | Thursday | 6:00 pm |
Kolb, Ryan | COED 6U Kolb | A1 | Tuesday | 6:00 pm |
Moran, Ryan | COED 6U Moran | A1 | Wednesday | 6:00 pm |
Radebaugh, Matthew | COED 6U Radebaugh | A2 | Wednesday | 6:00 pm |
DSouza, Melroy | COED DSouza | D3 | Monday | 6:00 pm |
Hammond, Scott | COED Hammond | D4 | Tuesday | 6:00 pm |
Hillard, Robert | COED Hillard | D3 | Wednesday | 6:00 pm |
Phillips, Brent | COED Phillips | D3 | Tuesday | 6:00 pm |
VandenEynden, Aaron | COED VandenEynden | D3 | Thursday | 6:00 pm |
Woodruff, Dwayne | COED Woodruff | D4 | Wednesday | 6:00 pm |
Hillard, Robert | Girls 10-11U Hillard | C2 | Tuesday | 6:00 pm |
Laemmle, Jim | Girls 10-11U Laemmle | C1 | Wednesday | 7:00 pm |
Latona, Joe | Girls 10-11U Latona | C2 | Tuesday | 7:00 pm |
McGovern, Bill | Girls 10-11U McGovern | C2 | Monday | 6:00 pm |
Paul, Megan | Girls 10-11U Paul | C3 | Tuesday | 6:00 pm |
Rios, Jaime | Girls 10-11U Rios | C3 | Monday | 6:00 pm |
Brill, David | Girls 7U Brill | B2 | Monday | 6:00 pm |
Kramer, Matt | Girls 7U Kramer | B1 | Tuesday | 6:00 pm |
Mazzulo, Daniel | Girls 7U Mazzulo | B1 | Monday | 6:00 pm |
McKee, Corey | Girls 7U McKee | B2 | Tuesday | 6:00 pm |
Moore, Bryon | Girls 7U Moore | B2 | Thursday | 6:00 pm |
Taylor, Nelson | Girls 7U Taylor | B3 | Tuesday | 6:00 pm |
Vorhees, Kevin | Girls 7U Vorhees | B2 | Wednesday | 6:00 pm |
Wenclewicz, Kelly | Girls 7U Wenclewicz | B1 | Thursday | 6:00 pm |
Bell, Joseph | Girls 8/9U Bell | C3 | Friday | 6:00 pm |
Boger, Joshua | Girls 8/9U Boger | C5 | Thursday | 6:00 pm |
Dodson, Brady | Girls 8/9U Dodson | C2 | Wednesday | 7:00 pm |
Forquer, Ben | Girls 8/9U Forquer | C4 | Tuesday | 6:00 pm |
Gorham, Jason | Girls 8/9U Gorham | C4 | Monday | 6:00 pm |
Harms, Kelly | Girls 8/9U Harms | C3 | Tuesday | 7:00 pm |
Lutterloh, Charles | Girls 8/9U Lutterloh | C2 | Wednesday | 6:00 pm |
Mathes, Craig | Girls 8/9U Mathes | C3 | Thursday | 6:00 pm |